Logo Pracuj.pl

Analityk Danych

GeneraliO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dużych zbiorów danych w celu poszukiwania trendów i zależności wpływających na kluczowe obszary działalności firmy
  • Analityczne wsparcie poszczególnych jednostek biznesowych
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu analizy danych
  • Przygotowywanie poszerzonych analiz z obszaru szkodowego
  • Automatyzacja i optymalizacja procesu raportowego oraz weryfikacja jakości danych
  • Opracowywanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji finansowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z analizą i przetwarzaniem dużych wolumenów danych. Mile widziane doświadczenie z branży ubezpieczeniowej
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: matematyka, ekonomia, metody ilościowe i pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych (mile widziana również znajomość SAS)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych (preferowany: Qlik Sense)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację oraz raportowanie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania relacji, proaktywność i inicjatywa w działaniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • wsparcie terapeutyczne

Analityk Danych, Warszawa