Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Danych

LAURENS COSTER sp. z o.o.O firmie

  • plac Inwalidów 10
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

LAURENS COSTER sp. z o.o.

plac Inwalidów 10

Warszawa

Jesteśmy firmą z pogranicza marketingu i IT. Doskonale rozumiemy obie te rzeczywistości dzięki czemu potrafimy zmieniać dane w wiedzę i umiejętnie wykorzystywać to w pracy z naszymi klientami.

Tworzymy, wdrażamy i prowadzimy programy lojalnościowe, w których klient i jego upodobania zakupowe są w centrum zainteresowania. Korzystamy z ciekawych technologii, jesteśmy jedynym w Polsce partnerem platformy Selligent Marketing Cloud.

Laurens Coster jest kilkunastoosobową agencją marketingową z biurami w Warszawie i Wrocławiu. Nieustannie się rozwijamy, co daje nam dużo frajdy.

Zakres Obowiązków

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, będziemy Cię prosić o:

  • raportowanie wyników naszych klientów
  • badanie skuteczności kampanii marketingowych
  • przygotowywanie analiz “na żądanie” (dane demograficzne, koszykowe, kategorie, kanały zakupów)
  • wyciąganie wniosków na podstawie danych
  • automatyzację rozwiązań raportowych we współpracy z działem IT
  • przygotowywanie zaawansowanych analiz danych, m.in:
  • segmentacji, analiz scoringowych, modeli rekomendacyjnych, reguł asocjacyjnych, predykcji zachowań nabywczych, wrażliwości cenowej

Wymagania:

  • dobra znajomość języka SQL
  • dobra lub bardzo dobra znajomość języka programowania do przetwarzania analitycznego R
  • znajomość zagadnień z zakresu zaawansowanej analizy danych
  • język angielski min. na poziomie B2

Mile widziane:

  • doświadczanie z analityką opartą na hurtowniach danych
  • znajomość Google Analytics
  • znajomość PowerBI
  • doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach
  • umiejętność pracy z system kontroli wersji GIT
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • brak korporacyjnego klimatu
  • pracę w młodym, zgranym zespole – z entuzjastami nowoczesnych rozwiązań i technologii
  • opcję pracy z biura na warszawskim Żoliborzu (Plac Inwalidów) lub tuż przy wrocławskim Rynku (Św. Mikołaja) lub pracę zdalną z dowolnego miejsca (warunek zbliżonej strefy czasowej GMT+1)
  • pakiet medyczny Luxmed
  • coroczne wyjazdy integracyjne
  • uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość elastycznych godzin pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • realizację swoich pasji i pomysłów
  • kawę do oporu (o ile zdecydujesz się na pracę w biurze)

Wymagane dokumenty:

  • prosimy wysyłać CV w języku polskim z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych

Ogłoszenie archiwalne