Oferta pracy

Analityk Danych

KRUK S.A.O firmie

  • Wołowska 8, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KRUK S.A.

Wołowska 8

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • R

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz wspomagających decyzje biznesowe

  • budowa modeli statystycznych,którewspierają kluczowe miejsca decyzyjne w procesie biznesowym

  • eksploracja danych w celu poszukiwania istotnych zależności statystycznych

  • udział w testowaniu procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • Masz wyższe wyksztalcenie magisterskie - matematyka, statystyka lub kierunki pokrewne lub studiujesz na ostatnim roku ale jesteś dyspozycyjna/y na pełen etat

  • Znane Ci są zagadnienia dotyczące modelowania danych - modele GLM, drzewa decyzyjne czy sieci neuronowe i inne modele ML

  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu R - w szczególności pakiety wspomagające obróbkę danych, wizualizację i modelowanie

  • Masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i językiem SQL (pracujemy w MS SQL) lub dopiero się uczysz, ale chcesz się rozwijać także w tym kierunku, bo bez tego ani rusz :)

  • Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim

  • Pasjonuje Cię praca z danymi

  • doświadczenie zawodowe w obszarze Data Mining/Data Science

  • doświadczenie w branży windykacyjnej

Podział czasu pracy
65%

Zadania biznesowe

20%

Utrzymanie

15%

Rozwój

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

  • Możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy KRUK

  • Realny wkład w optymalizację kluczowych procesów firmy

  • Mamy ruchome godziny pracy (można zacząć między 6:00 a 11:00)

  • Aktualnie oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej, a w czasach bez pandemii - częściowej

  • Dbamy o to, aby nasi pracownicy nie przekraczali określonego czasu pracy

  • Pula punktów co miesiąc do wykorzystania w systemie kafeteryjnym MyBenefit

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w Lux-Med

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Parking dla rowerów i samochodów (jak już wrócimy do biur)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

KRUK S.A.

DOŁĄCZ DO NAS!

Stanowimy zgrany zespół i wierzymy, że atmosfera w pracy jest kluczem do późniejszych sukcesów.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem Data Science, nie lubimy stać w miejscu.

Menadżerowie w całej grupie podejmują decyzje na podstawie dostarczanych przez nasz Departament rekomendacji, analiz i raportów.

Pracujemy zgodnie z własnymi standardami, to my opracowujemy rozwiązania, które następnie wdrażamy w innych krajach, w których działa Grupa Kapitałowa.

Przewiń do profilu firmy