Logo Pracuj.pl

Analityk danych

FLHF S.A.O firmie

FLHF S.A.

Antoniego Słonimskiego 1A

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i weryfikowanie analiz dotyczących rotacji towarów na magazynie, wyników sprzedażowych, rentowności produktów
  • przygotowywanie innych analiz wspierających pracę działu: analiza stanów magazynowych, przygotowywanie propozycji zamówień do dostawców
  • zarządzanie cenami całego asortymentu: przygotowywanie cenników, liczenie marż, typowanie produktów do gazetek/akcji promocyjnych
  • zarządzanie eksportem produktów do systemów
  • opracowywanie innych zdań analitycznych na potrzeby Zarządu
  • dbanie o poprawne skategoryzowanie produktów w systemie

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów wyższych o kierunku ekonomicznym
  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomość zagadnień i procesów związanych z obszarem zakupów, sprzedaży i magazynowania produktów
  • precyzyjność, terminowość, sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • duże poczucie obowiązku
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym i rozwijającym się zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia z łatwym dojazdem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie techniczne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne

Wszystko dla domu - tak w skrócie można opisać naszą misję. Domowe tekstylia, stylowe dodatki i nieszablonowe inspiracje są motywem przewodnim naszej działalności. Ciekawe wzornictwo, najmodniejsze materiały i praktyczne produkty sprawiają, że jesteśmy jednym z największych importerów artykułów wyposażenia wnętrz oraz tekstyliów.

Analityk danych, Antoniego Słonimskiego 1A, Psie Pole, Wrocław