Oferta pracy

KNOWABLE

Analityk danych ze znajomością VBA

KNOWABLEO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 28 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów na podstawie danych klienta

  • Zapewnienie jakość prezentowanych danych

  • Prowadzenie działań mających na celu optymalizację procesów

  • Kontrola informacji w celu zapewnienia spójności baz danych

  • Zapewnienie wymagań dotyczących sprawozdawczości, w tym aktualizacja polityk

  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu z zakresu wykorzystywania danych i zarządzania nimi w celu zwiększenia możliwości biznesowych

  • Tworzenie modeli analitycznych do oceny sytuacji biznesowych

  • Współpraca z klientem oraz z zespołem z USA

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe, mile widziane na kierunkach technicznych / ekonomicznych

  • Zaawansowana znajość programu Excel, VBA oraz PowerPoint – warunek konieczny

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu raportów (w atrakcyjny wizualnie sposób)

  • Silne umiejętności analityczne i dbałość szczegóły

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Duża motywacja do rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Elastyczne godziny pracy – możesz rozpocząć pracę w godzinach 8:00 – 10:00

  • Nowoczesne biuro w Grunwaldzki Center we Wrocławiu

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

  • Codzienna praca z językiem angielskim (w tym kontakt z native speakerami) w międzynarodowym środowisku

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • buddy programme

  • dofinansowanie do kosztów pracy zdalnej

  • dofinansowanie do wyposażenia domowego stanowiska pracy

  • opieka psychologa

  • dostęp do platform e-lerningowych

KNOWABLE

As the market leader in enterprise contracts intelligence, Knowable gives corporate clients revolutionary visibility into the contracts that govern their businesses. By combining proprietary machine learning with purpose-built tooling and scalable facilities for human QC, Knowable enables a full contracts intelligence solution for the enterprise.

Przewiń do profilu firmy

The Role:

Reporting Specialist will establish strong partnerships with one of the global technology client, management and team members across many levels to identify and deliver on strategic business initiatives as well as identifying and driving through operational efficiency.

This is an excellent role with the main purpose of this appointment being to provide data and analysis support to the client and to facilitate internal and external reporting.

The successful candidate will work collaboratively with colleagues toward building a high performing operations function, with a focus on report design, work allocation and auditing.