Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CCC S.A. z siedzibą w: Strefowa 6, 59-101 Polkowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Analityk Data Management/ Analityk Data Quaility

CCC S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o jakość danych w hurtowni i w raportach (zgodność, kompletność i poprawność danych);

  • Definiowanie wymagań i testów podczas rozwoju struktur bazodanowych (lakehouse);

  • Uczestnictwo w projektach integracji danych;

  • Zarządzanie słownikami pojęć i katalogiem miar - business glossary;

  • Definiowanie ról security i zarządzanie dostępem do danych;

  • ścisła współpraca z biznesem, zespołem Business Intelligence i zespołem Data Engineerów

  • analiza i rozwiązywanie błędów dotyczących błędnych wyników w raportach i analizach

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie w obszarze zarzadzania jakością i bezpieczeństwem danych, data governance lub MDM,

  • Znajomość DAX na poziomie średniozaawansowanym,

  • Znajomość SQL na poziomie średniozaawansowanym,

  • Praktyczna znajomość i zrozumienie koncepcji relacyjnych baz danych, architektury hurtowni danych i kostek OLAP,

  • Znajomość procesów ETL i umiejętność opracowywania i analizowania procesów biznesowych, ERD itp.

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z Power BI,

  • J. angielskim na poziomie komunikatywnym,

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Umiejętność organizacji czasu i pracy pod jego presją.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzia Jira i Confluence oraz metodologię Agile.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej spółką giełdową,

  • ciekawe wyzwania zawodowe,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy

Tak się u nas pracuje