Oferta pracy

Analityk Data Management

CCC S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DAX

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań i analiz mających na celu zapewnienie wysokiej jakości, spójności i kompletności danych w systemach,

  • prowadzenie działań i analiz mających na celu zapewnienie wysokiej wydajności systemów i infrastruktury IT,

  • prowadzenie integracji danych we współpracy z zespołem IT,

  • projektowanie i zarządzanie narzędziami i procesami mającymi na celu zarządzanie dostępem do danych,

  • przeprowadzanie cyklicznych audytów dostępów do danych,

  • monitorowanie jakość danych,

  • ścisła współpraca z biznesem, zespołem Business Intelligence i IT,

  • praca nad rozwojem struktur danych.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarzadzania jakością i bezpieczeństwem danych, data governance lub MDM,

  • wykształcenie wyższe: Matematyka, Informatyka, Zarządzanie Systemami Informatycznymi, Analiza Biznesowa,

  • znajomość DAX na poziomie średniozaawansowanym,

  • znajomość SQL na poziomie zaawansowanym,

  • praktyczna znajomość i zrozumienie koncepcji relacyjnych baz danych, architektury hurtowni danych i kostek OLAP,

  • znajomość procesów ETL i umiejętność opracowywania i analizy procesów biznesowych, ERD itp.

  • praktyczne doświadczenie w pracy z Power BI,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomość narzędzi Jira i Confluence oraz metodologii Agile - mile widziane,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl i MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy