Oferta pracy

Analityk - Data Scientist

ProData Consult PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Python

  • Hadoop

  • Apache Spark

  • Java

  • Scala

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli oraz analiza danych na potrzeby projektów z obszarów takich jak proces mining, churn analysis, fraud prevention czy NLP.

  • Analiza problemów biznesowych.

  • Zdobywanie danych w organizacji (i poza nią).

  • Przedstawianie wizji produktu i agażowanie partnerów po stronie biznesu w jego tworzenie.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień uczenia maszynowego, SQL, Python (numpy, scipy, pandas, matplotlib itp. Itd.),

  • Znajomość bibliotek MLowych Ekstra: java/scala,

  • Doświadczenie w Hadoop oraz Apache Spark,

  • Podstawowe umiejętności z obszaru DevOps / Linux dobra znajomość zagadnień uczenia maszynowego, SQL, Python (numpy, scipy, pandas, matplotlib itp. Itd.),

  • Podstawowe umiejętności z obszaru DevOps / Linux Administration.

Mile widziane

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Uporządkowanie, precyzja, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.

  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karta Multisport.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

  • Program rekomendacji.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy