Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Departament Zarządzania Ryzykiem

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 27 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

     Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    ANALITYK
    Departament Zarządzania Ryzykiem
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Badanie i ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów pod kątem oceny ryzyka transakcji leasingowej
    • Podejmowanie decyzji dot. udzielenia finansowania w formie leasingu

    Ofertę pracy kierujemy do osób posiadających:

    • Wiedzę z zakresu oceny kondycji finansowej podmiotów gospodarczych
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu analiz i podejmowaniu decyzji kredytowych (min. 2 lata)
    • Umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
    • Poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanych zadań, profesjonalną obsługę kilenta oraz atmosferę pracy.
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Bardzo dobrą znajomość MS Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę wraz z z systemem premiowym , opieką medyczną oraz pakietem socjalnym
    • W okresie próbnym, plan wdrożenia, dzięki któremu poznasz specyfikę pracy swojego zespołu oraz poszczególnych zespołów firmy
    • Zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności poprzez współpracę z wieloma ekspertami oraz udział w szkoleniach
    • Pracę w środowisku, w którym wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność.
    • Atrakcyją lokalizację biura, w sąsiedztwie merta, tuż obok Pola Mokotowskiego
    • Sprawny, dwuetapowy proces rekrutacyjny i możliwość podjęcia pracy od zaraz

    Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu, wciąż rozwijającej się poprzez rozwój własnych pracowników.
    bottom