Analityk/Developer (Pl/SQL)

Experis

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Analityk/ Developer (Pl/SQL)Numer ref.: AND/105/GRZ

Zadania:

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych i definiowanie wymagań wobec rozwiązań IT
  • Modelowanie obszaru biznesowego wspieranego przez projektowane rozwiązanie IT
  • Modelowanie baz danych na poziomie logicznym
  • Projektowanie interfejsu użytkownika
  • Projektowanie i specyfikowanie dla zespołów wytwórczych rozwiązania IT
  • Zarządzanie zakresem funkcjonalnym powierzonych elementów rozwiązań IT
  • Testowanie i wdrażanie rozwiązań IT

Wymagania:

  • Znajomość systemów bazodanowych wraz ze swobodnym tworzeniem zapytań SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych Oracle oraz programowania PL/SQL
  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy biznesowej dla rozwiązań IT
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zbierania wymagań, modelowania procesów biznesowych

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
    zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Praca w modelu hybrydowym (z przewagą pracy zdalnej)
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie nauki języków obcych, szkoleń i kursów, benefity okazjonalne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne