Analityk do spraw sprzedaży i kosztów

Management Services Sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Comiesięczne, terminowe zebranie danych do fakturowania z projektów,

  • Analiza i wprowadzenie danych dot. sprzedaży do systemu,

  • Weryfikacja danych do danych kontraktowych,

  • Wystawienie i przekazanie faktury do klienta,

  • Monitoring kwot z faktur do poprzedzających prognoz,

  • Zbieranie prognoz na przyszłe okresy i wprowadzanie je do systemu,

  • Monitoring prognoz,

  • Weryfikacja terminowych płatności,

  • Kontakt z klientami w sprawie sprzedaży, jeżeli będzie konieczny.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zapewniającym swobodną komunikację (B2) (wymagane),

  • Znajomość innych języków, jak j. francuski, niemiecki, szwedzkie (mile widziane, ale NIE wymagane),

  • Dobra znajomość MS Office, jak i chęć nauki / poznawania innych systemów,

  • Dyscyplina i rutyna w działaniu, lecz równocześnie umiejętność określania priorytetów oraz pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku biznesowym,

  • Wysoki poziom rzetelności, dokładności i odpowiedzialności.

To oferujemy

  • Praca w przedsiębiorstwie, które działa na terenie całej Europy,

  • Możliwość współtworzenia działu analitycznego, standardów, a przede wszystkim realny rozwój kariery,

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.