Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk do zespołu Bankowości Inwestycyjnej / M&A

mInvestment Banking S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w transakcjach fuzji i przejęć (M&A) oraz transakcjach na rynkach kapitałowych (ECM) jako członek zespołu transakcyjnego

  • Tworzenie modeli finansowych i przeprowadzanie wycen (DCF, LBO, wycena mnożnikowa, itp.)

  • Przygotowywanie dokumentacji ofertowej oraz projektowej (prezentacje, teasery, memoranda informacyjne, oferty)

  • Obsługa i zarządzanie procesami due diligence (zarządzanie VDR, wsparcie w Q&A z inwestorami)

  • Research i przygotowywanie raportów, analiz finansowych i rynkowych

  • Przygotowywanie prezentacji marketingowych (pitch) i wsparcie w pozyskiwaniu zleceń od klientów

Nasze wymagania

  • 1-3 lata doświadczenia zawodowego w bankowości inwestycyjnej/ M&A/ Private Equity

  • Wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym, dobra znajomość finansów przedsiębiorstw i analizy finansowej

  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym oraz przy sporządzaniu wycen przedsiębiorstw

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint

  • Umiejętność analitycznego myślenia, efektywnego przetwarzania informacji i formułowania wniosków

  • Zdolność do pracy pod presją czasu, ukierunkowanie na osiąganie celów, pracowitość, odpowiedzialność oraz pozytywna energia

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie prezentacji i komunikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Znajomość serwisów Bloomberg, Mergermarket oraz ISI Securities będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dołączenie do jednego z najbardziej aktywnych zespołów doradztwa M&A na rynku polskim

  • Wszechstronny rozwój w ramach bankowości inwestycyjnej dzięki bliskiej współpracy zespołu M&A z departamentami rynków kapitałowych (ECM) i finansowania strukturalnego (DFS) mBanku

  • Szybki rozwój zawodowy, uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach dla klientów z różnych sektorów gospodarki, ekspozycję na czołowych przedstawicieli polskiego biznesu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz jasną ścieżkę kariery

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Dostęp do opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej