Logo Pracuj.pl

Analityk do Zespołu Bankowości Inwestycyjnej

VESCAPITAL sp. z o.o.O firmie

VESCAPITAL sp. z o.o.

Flory 3

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie, obróbka i analiza danych finansowych
  • analiza projektów inwestycyjnych, rynków oraz spółek
  • sporządzanie raportów i prezentacji projektowych
  • przygotowywanie dokumentacji projektowych/transakcyjnych
  • mile widziana umiejętność budowania modeli finansowych

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne
  • umiejętność analizy sprawozdań finansowych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • biegłe posługiwanie się Excel
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • skrupulatność oraz doskonała organizacja pracy, także pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na rynku kapitałowym, np. w obszarze fuzji i przejęć, venture capital, private equity
  • dodatkowym atutem będą zdane egzaminy lub licencje maklera papierów wartościowych, doradcy inwestycyjnego, CFA

To oferujemy

  • Pracę z dynamicznymi przedsiębiorstwami i wiodącymi funduszami VC/PE przy projektach pozyskania finansowania, analizach projektów inwestycyjnych oraz transakcjach fuzji i przejęć.
  • Pracę w ambitnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń u boku najlepszych specjalistów rynku kapitałowego.

O nas

VesCapital Sp. z o.o. to firma doradcza, która wspiera przedsiębiorców w realizacji ich wizji. Pozyskanie finansowania, przeprowadzenie przejęcia lub fuzji, restrukturyzacja czy też inne czynności corporate finance - doświadczenie naszego zespołu to mocny argument w wyborze VesCapital jako doradcy.

Analityk do Zespołu Bankowości Inwestycyjnej, Flory 3, Śródmieście, Warszawa