Oferta pracy

Analityk do zespołu M&A/ECM

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynków i spółek oraz przedstawianie ich w formie prezentacji

  • Przygotowywanie ofert dla potencjalnych Klientów

  • Tworzenie dokumentów używanych w transakcjach M&A (teasery, memoranda inwestycyjne, prezentacje menedżerskie) oraz ECM

  • Budowa modeli i prognoz finansowych

  • Wyceny metodami mnożnikowymi oraz DCF

  • Koordynacja i nadzorowanie due diligence

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia (w tym staż) w bankowości inwestycyjnej, konsultingu, doradztwie transakcyjnym, private equity lub zarządzaniu funduszami

  • Podstawy wiedzy o finansach przedsiębiorstw oraz znajomość podstaw księgowości

  • Znajomość rynku kapitałowego

  • Umiejętności analityczne, w tym przede wszystkim związane z analizą finansową, modelowaniem finansowym i przygotowywaniem wycen

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, umiejętność programowania w VBA mile widziana

  • Biegła znajomość j. angielskiego, w mowie i w piśmie

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność efektywnej komunikacji

  • Wrodzona dyscyplina oraz silna motywacja do stałego rozwijania umiejętności

  • Umiejętność pracy pod presją

To oferujemy

  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach doradczych M&A i ECM

  • Wymagającą intelektualnie pracę z czołowymi przedsiębiorstwami, instytucjami finansowymi, funduszami private equity oraz firmami doradczymi

  • Regularną współpracę z międzynarodowymi zespołami M&A, ECM oraz bankierami relacyjnymi w ramach Grupy Santander

  • Jasną ścieżkę awansu i zdobywania kolejnych umiejętności

  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • Atrakcyjny system motywacyjny

  • Pożyczki na cele mieszkaniowe

  • Ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • Ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • Dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje