Oferta pracy

Analityk ds. Aktuarialnych

AVIVAO firmie

Rekrutacja zdalna

AVIVA

Inflancka 4B

Warszawa

Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie.

Dla 33 milionów klientów w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.

Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.

Dołącz do naszego zespołu!
Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Poznanie reżimów raportowych Solvency II oraz standardów IFRS
  • Raportowanie w ramach tzw. Modelu Wewnętrznego (ang. Internal Model)
  • Walidowanie wyników na poziomie całej Grupy Aviva
  • Analizowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników zyskowności i wypłacalności
  • Modelowanie i kalibrację ryzyk rynkowych i demograficznych
  • Prowadzenie badań aktuarialnych
  • Przeprowadzanie projekcji finansowych w oparciu o zaawansowane modele aktuarialne
  • Przygotowywanie prognoz kapitałowych
  • Kodowanie i programowanie w narzędziach takich jak Excel VBA, R, Python czy Prophet

Dla nas ważne są:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zainteresowania związane z tematyką aktuarialną i zawodem aktuariusza
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną pracę z klientem anglojęzycznym
  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i rzetelność
  • Otwartość na pracę opartą o stabilne procesy, uporządkowane raporty i analizy
  • Zdane lub w trakcie zdawania egzaminy aktuarialne
  • Otwartość na różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie?
Koniecznie aplikuj!

Nasze benefity:

  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe + fundusz kapitałowy
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Akcje pracownicze
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
  • Praca zdalna
  • Dostęp do platform e-learningowych
  • Ubierasz się jak chcesz
  • Strefy relaksu i chillout room

To co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://kariera.aviva.pl/polityka-prywatnosci.html

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces rekrutacji w Avivie - sprawdź:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy