Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Project Manager. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Infra Centrum Doradztwa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47/10, 02-672 Warszawa, KRS 0000629382”. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych kontaktować można się pod adresem [email protected] W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do zmiany danych lub żądania zaprzestania ich przetwarzania”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. analiz finansowych i ekonomicznych

Infra - Centrum Doradztwa Sp. z o.o.

  • Leszno 14, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Leszno 14

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie finansowo - ekonomicznych części projektów doradczych, studiów wykonalności lub innych opracowań analitycznych z dziedziny transportu, infrastruktury, energetyki;

  • udział w projektach doradczych realizowanych dla partnerów prywatnych i sektora publicznego w zakresie transportu, infrastruktury i energetyki;

  • koordynowanie prac zespołu projektowego w projektach, gdzie główną część stanowią powyższe analizy;

  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami (zarówno roboczych, jak i sprzedażowych);

  • zarządzenie projektami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe);

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w branży doradczej (preferowane doświadczenie z branży transportowej zwłaszcza w sektorze kolejowym);

  • bardzo dobra znajomość Programu MS Excel, mile widziana znajomość podstaw języka VBA;

  • doświadczenie w przygotowaniu analiz finansowo - ekonomicznych projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej oraz oceny efektywności finansowo - ekonomicznej projektów inwestycyjnych;

  • umiejętności współpracy w dużych zespołach projektowych;

  • samodzielność i inicjatywa;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość rynku transportowego i/lub energetycznego.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju umiejętności kierowania zespołem;

  • pracę z młodym zespole, w przyjaznej atmosferze;

  • samodzielność w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • elastyczne godziny pracy;

  • stabilne zatrudnienie;

  • pakiet medyczny;

  • oprócz podstawowego wynagrodzenia atrakcyjne systemy motywowania uzależnione od wyników pracy;

  • pracę pełną wyzwań, dającą wiele satysfakcji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w młodym, zgranym zespole w luźnej atmosferze

Infra – Centrum Doradztwa sp. z o.o. jest niezależną firmą consultingową, która specjalizuje się w problematyce różnych aspektów funkcjonowania infrastruktury transportowej i energetycznej. Szukamy osób wykazujących się inicjatywą i kreatywnością w szukaniu rozwiązań, otwartych na rozmowę z ludźmi i asertywnych. Naszym atutem we współpracy jest otwartość na nowe pomysły oraz wypracowywanie wspólnie z zespołem rozwiązań zapewniających wysoką jakość usług, która będzie zapewniała klientowi satysfakcję, jak również komfort pracy w zespole, wspólne podejmowanie wyzwań oraz rozwiązywanie problemów.

Przewiń do profilu firmy