Logo Pracuj.pl

Analityk ds. analiz finansowych i ekonomicznych

Infra - Centrum Doradztwa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Infra - Centrum Doradztwa Sp. z o.o.

Leszno 14

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie finansowo - ekonomicznych części projektów doradczych, studiów wykonalności lub innych opracowań analitycznych z dziedziny transportu, infrastruktury, energetyki;
  • udział w projektach doradczych realizowanych dla partnerów prywatnych i sektora publicznego w zakresie transportu, infrastruktury i energetyki;
  • koordynowanie prac zespołu projektowego w projektach, gdzie główną część stanowią powyższe analizy;
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami (zarówno roboczych, jak i sprzedażowych);
  • zarządzenie projektami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe);
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w branży doradczej (preferowane doświadczenie z branży transportowej zwłaszcza w sektorze kolejowym);
  • bardzo dobra znajomość Programu MS Excel, mile widziana znajomość podstaw języka VBA;
  • doświadczenie w przygotowaniu analiz finansowo - ekonomicznych projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej oraz oceny efektywności finansowo - ekonomicznej projektów inwestycyjnych;
  • umiejętności współpracy w dużych zespołach projektowych;
  • samodzielność i inicjatywa;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość rynku transportowego i/lub energetycznego.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju umiejętności kierowania zespołem;
  • pracę z młodym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • samodzielność w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • elastyczne godziny pracy;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pakiet medyczny;
  • oprócz podstawowego wynagrodzenia atrakcyjne systemy motywowania uzależnione od wyników pracy;
  • pracę pełną wyzwań, dającą wiele satysfakcji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym, zgranym zespole w luźnej atmosferze

Infra – Centrum Doradztwa sp. z o.o. jest niezależną firmą consultingową, która specjalizuje się w problematyce różnych aspektów funkcjonowania infrastruktury transportowej i energetycznej. Szukamy osób wykazujących się inicjatywą i kreatywnością w szukaniu rozwiązań, otwartych na rozmowę z ludźmi i asertywnych. Naszym atutem we współpracy jest otwartość na nowe pomysły oraz wypracowywanie wspólnie z zespołem rozwiązań zapewniających wysoką jakość usług, która będzie zapewniała klientowi satysfakcję, jak również komfort pracy w zespole, wspólne podejmowanie wyzwań oraz rozwiązywanie problemów.

Analityk ds. analiz finansowych i ekonomicznych, Leszno 14, Wola, Warszawa