Oferta pracy

Analityk ds. cen i promocji

Wawel SA

  • Dobczyce

    Dobczyce, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz biznesowych w ramach wsparcia procesu podejmowania decyzji biznesowych

  • Przygotowywanie regularnych raportów biznesowych

  • Analiza oraz optymalizacja ofert promocyjnych pod kątem sprzedaży oraz rentowności

  • Udział w budowaniu i monitorowaniu polityki cenowej firmy

  • Budowanie i aktualizacja formatek oraz narzędzi analitycznych

  • Współpraca z działem sprzedaży oraz marketingu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży w branży FMCG

  • Doświadczenie w wyciąganiu wniosków biznesów na podstawie danych sprzedażowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i nowych umiejętności

  • Biegła obsługa programów Excela oraz Power Pointa; Doświadczenie w Power BI lub SQL mile widziane;

  • Znajomość Nielsen Answers i raportów Focus mile widziane;

  • Łatwość w przygotowywaniu i prezentacji rekomendacji na bazie różnych źródeł danych

  • Nastawienie na współpracę i wysoką jakość obsługi klientów wewnętrznych

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • będziesz pracował w młodym i zgranym zespole

  • zapewnimy Ci szkolenia do realizowania w każdym kalendarzowym roku pracy

  • damy Ci szansę i możliwość rozwoju i awansu zawodowego poprzez rekrutacje wewnętrzne

  • będziesz korzystał z samochodu służbowego oraz telefonu komórkowego w czasie oraz po pracy

  • będziesz mógł korzystać z benefitów takich jak prywatna opieka zdrowotna, MultiSport i wiele innych

  • jeśli preferujesz otwartą komunikację - to jest to miejsce dla Ciebie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Wawel SA

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy