Oferta pracy

Analityk ds. Cen

TIM S.A.O firmie

  • Jaworska 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

TIM S.A.

Jaworska 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie cenami i aktualizowanie ich w prawie milionowej bazie produktów

  • udział we wdrażaniu polityki cenowej firmy

  • nadzorowanie 20 tysięcy cenników indywidualnych naszych klientów

  • projektowanie i wdrażanie usprawnień oraz automatyzacji w procesie zarządzania ceną

  • wsparcie pracowników innych działów firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość narzędzi analitycznych

  • chęć pracy z arkuszem kalkulacyjnym

  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji na podstawie analizy danych

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość na innych ludzi

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz zaangażowanie w realizowane zadania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym

  • doświadczenie w pracy na systemach CRM/ERP

To oferujemy

  • rozwój kompetencji analitycznych

  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach związanych z automatyzacją pracy

  • odpowiedzialną pracę, ambitne projekty

  • zdobywanie doświadczania w pracy na dużych bazach danych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • napoje

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

TIM S.A.

Od ponad 30 lat rozwijamy się i nieustannie zmieniamy, dążąc do doskonałości. Jesteśmy liderem hurtowej dystrybucji artykułów elektronicznych w Polsce, który dokonał rewolucji w tej branży, wdrażając po raz pierwszy na tak dużą skalę e-commerce. Tak powstał unikalny, hybrydowy model biznesowy, łączący e-handel z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych pracowników. Więcej na https://www.timsa.pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy