Analityk ds. Cen

FERA Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fera Sp. z o.o. jest jednym z największych sklepów internetowych w branży zoologicznej. Nasza pasja i miłość do zwierząt przekłada się na zaufanie naszych Klientów, których liczba nieustannie rośnie. Dlatego, w związku z rozwojem, poszerzamy zespół. Dołącz i wesprzyj nas w realizacji naszej misji!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Tworzenie raportów, zestawień i analiz sprzedażowych;
  • Kontrola realizacji prognoz oraz kontrola kosztów;
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy (m.in. z działem sprzedaży, marketingu i księgowością);
  • Dodatkowe zadania, zestawienia wynikające z bieżącej działalności spółki.

Kogo szukamy?

  • Osoby z minimum rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • Osoby z dobrą znajomością języka angielskiego;
  • Osoby swobodnie posługującej się pakietem MS Office (w szczególności Excel);
  • Analitycznego umysłu, który szybko przyswaja nową wiedzę oraz wykazuje proaktywną postawę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pakiet ubezpieczenia medycznego
  • Udział w ciekawych projektach przy współpracy z doświadczonymi specjalistami;
  • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy