Oferta pracy

Analityk ds. diagnostyki molekularnej

SoftSystem Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie rozwiązań dla systemów informatycznych stosowanych w laboratoriach medycznych

  • walidacja oprogramowania

  • udział przy wdrażaniu oprogramowania

  • konsultacje i szkolenia dla klientów

  • udział w informatycznych projektach badawczo-rozwojowych

  • analiza ryzyka

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku biologia molekularna, genetyka lub pokrewne

  • 2 lata doświadczenia w medycznym laboratorium genomiki, biologii molekularnej, cytogenetyki lub pokrewnym

  • znajomość zagadnień i technik stosowanych w genomice i biologii molekularnej (Sekwencjonowanie, PCR, Mikromacierze, FISH)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • gotowość do wyjazdów zagranicznych, do 2 miesięcy w roku

To oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • dostęp do najnowszych technologii oprogramowania

  • szkolenia

  • przez pierwsze dwa lata możliwość podwyżki za wyniki co pół roku

  • co pół roku nagroda za wyniki

  • dofinansowanie karty MultiSport lub Karty Medycznej

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • doskonalenie języka angielskiego w ramach bezpłatnych zajęć

  • przyjazną atmosferę

SoftSystem Sp. z o.o.

SoftSystem jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmującą się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla placówek medycznych działających głównie na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy