Ta oferta pracy jest nieaktualna od 442 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Digital oraz E-commerce

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osób na stanowisko:

    Dział BI (Bussiness Intelligence)
    Współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Stworzenie metodologii oraz tagowanie (implementację Google Analytics oraz Adobe Analytics),
    • Raportowanie oraz wyprowadzanie rekomendacji w obszarze Digital i E-Commerce, mających na celu zwiększenie efektywności kampanii dla stron Samsung oraz Sklep Samsung
    • Technologiczne projektów DMP i CRM
    • Przygotowywanie analiz trendów rynkowych, pozycjonowania, dostępności produktów, wyników sprzedażowych z obszaru E-Commerce,
    • Przygotowywanie oraz prowadzenie prezentacji/szkoleń z tego obszaru

    Wymagania:

    • Umiejętność analizy danych, formułowania wniosków i przekazania ich w zwięzłej formie i w zrozumiałym dla biznesu języku
    • Minimum 2 lata oświadczenia w analityce webowej
    • Doskonała znajomość Google Analytics i Google Tag Manager – zarówno w zakresie implementacji, jak i raportowania
    • Znajomość Adobe Analytics oraz Dynamic Tag Management będzie ogromnym atutem
    • Umiejętność wyciągania wniosków z danych webowych na potrzeby optymalizacji konwersji, polepszenia UX oraz optymalizacji kampanii mediowych
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów A/B
    • Przynajmniej podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery
    • Rozumienie zagadnień digital, e-commerce, UX, CRM, kampanii mediowych online oraz SEO
    • Komunikatywność i umiejętność pracy projektowej
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."