Oferta pracy

OBI Centrala Systemowa

Analityk ds. e-commerce

OBI Centrala SystemowaO firmie

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i raportowanie sprzedaży e-commerce i omnikanałowej w OBI;

  • Analiza procesów omnikanałowych i raportowanie ich efektywności;

  • Analiza marżowości i rentowności procesów omnikanałowych;

  • Udział w prognozowaniu sprzedaży e-commerce.

  • Regularne raportowanie do organizacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w zespołach digitalowych na stanowiskach związanych z raportowaniem i analityką internetową;

  • Znajomość analityki internetowej oraz logiki narzędzi w tej kategorii;

  • Praktyczna znajomość zagadnień data insights / business insights / data discovery / business discovery;

  • Umiejętność korzystania z obecnych I tworzenie nowych baz danych;

  • Znajomość narzędzi analizy danych SQL/R/Python;

  • Biegła znajomość MicroStrategy;

  • Biegła znajomość Excel i PowerPoint (zadanie ad hoc podczas rozmowy);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

  • Zainteresowanie obszarem e-commerce;

  • Wysoki poziom samoorganizacji i inicjatywy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Elastyczny tryb pracy włączając częściową możliwość pracy zdalnej;

  • Benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe);

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (8:00-10:00);

  • Uczestnictwo w budowaniu e-commerce w OBI;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje