Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. E-Commerce

  • Warszawa, Józefów (pow. otwocki), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-10-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży fashion zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Józefów (pow. otwocki)
    05-420 Józefów, ul. Sikorskiego 127B

    Zakres obowiązków:

    • opracowanie i rozwój procesu analizy wskaźników biznesowych
    • prowadzenie analiz biznesowych z wykorzystaniem w szczególności Google Analytics i Excela
    • monitoring bieżących wskaźników marketingowych
    • przygotowywanie rekomendacji na potrzeby prowadzonych działań marketingowych w obszarze
      e-commerce
    • optymalizacja wyników prowadzonych kampanii marketingowych (wskaźniki CPL i CPS)
    • prowadzenie testów A/B oraz analizę ich wyników
    • koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie monitoringu zachowań i ścieżek zwiększania konwersji
    • współpraca z partnerami i dostawcami danych wykorzystywanych w analityce internetowej

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • znajomość KPI e-Commerce, trendów digital
    • doskonała znajomość narzędzi analitycznych, w szczególności: Google Analytics, Google Tag Manager, MS Excel
    • doświadczenie w pracy z serwisami e-Commerce przy optymalizacji konwersji zakupowej
    • doświadczenie w realizacji kapani performance (SEM, afiliacja), wykorzystaniu social media i SEO
    • wysokie umiejętności w obszarze analizy i interpretacji danych
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i silne zorientowanie na biznes
    • samodzielność w działaniu; umiejętność wyciągania wniosków

    Oferujemy:

    • dużą odpowiedzialność oraz wpływ na tworzenie i rozwój największych marek w polskim Internecie (branża fashion)
    • zbudowanie procesów analitycznych e-commerce’owych od podstaw
    • zdobycie doświadczenia w rozwoju platform B2B/B2C

    Oferujemy:

    • Swobodna atmosfera
    • Brak dress code’u
    • Szkolenia i konferencje
    • Parking dla rowerów
    • Wymiana wiedzy
    • Imprezy integracyjne
    Jeśli chcesz do nas dołączyć i być częścią naszej firmy, prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikuj w temacie wpisując – Analityk ds. E-Commerce