Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Inwestycji na Ryku Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Cel stanowiska:
    Analityk jest odpowiedzialny za budowanie zaawansowanych modeli finansowych wpierających proces kupna i sprzedaży nieruchomości komercyjnych – biurowców, centów handlowych i magazynów. Będzie pracował w Zespole ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych, skupiając się na doradztwie i dostarczaniu dogłębnych analiz i rekomendacji umożliwiających Klientom podjęcie decyzji dotyczącej strategii inwestycyjnej.

    Idealny Kandydat: jest samodzielnym specjalistą nakierowanym na osiąganie celu poprzez dostarczanie poprawnych i szczegółowych danych. Praca Konsultanta jest intensywna i obfituje w wyzwania, stąd nastawienie na rozwiązywanie problemów jest dla nas istotną wartością. Poszukujemy Kandydatów, którzy z łatwością odnajdują się w środowisku pracy wymagającego partnerskiej postawy we współpracy z Klientem korporacyjnym.

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie procesu inwestycyjnego poprzez:
      • Budowanie i ulepszanie kluczowych narzędzi finansowych
      • Dostarczenie dogłębnych analiz każdego z etapów procesu oraz wskazywanie czynników, które mogę wpłynąć na rezultat
      • Wsparcie w przygotowaniu założeń budżetowych koniecznych do planowanie długoterminowego i korekt założeń (re-forcasting)
    • Tworzenie planów biznesowych, założeń wycenowych i prezentacji dla obecnych i potencjalnych Klientów
    • Aktywne badania rynku nieruchomości, analiz mikro i makroekonomicznych i studiów porównawczych (benchmarking)

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z rynkiem nieruchomości
    • Wcześniejsze doświadczenia na stanowisku związanym z analizą finansową lub biznesową
    • Biegłość w obsłudze MS Office, w tym szczególnie MS Excel
    • Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację z Klientem i opracowanie rekomendacji biznesowych

    Oferujemy:

    • Stały rozwój umiejętności w międzynarodowym środowisku consultingowym pod okiem doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości
    • Codzienny kontakt z prestiżowymi Klientami i pracę nad projektami kształtującymi polski i europejski rynek nieruchomości
    • Przyjazne środowisko pracy, łączące profesjonalizm w podejściu do Klientów z akceptacją indywidualności naszych Pracowników
    • Stabilne warunki pracy oraz pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa

    Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać klikając przycisk do aplikowania.