Analityk ds. Jakości (QA Analyst) / Tester Oprogramowania (Software Tester)

Acturis Poland Sp. z o.o.O firmie

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Wrocław

Acturis Poland
Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 20 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (niekoniecznie doświadczenie) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Spróbuj swoich sił, jeśli masz:

  • Ukończone studia wyższe (nie dalej niż 2 lata temu)
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do nauki
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Twoje przyszłe zadania:

  • Przegląd dokumentacji technicznej i tworzenie dokumentacji testowej (scenariusze, przypadki testowe)
  • Tworzenie i utrzymywanie zarówno testów manualnych, jak i automatycznych
  • Wykonywanie różnego typu testów (np. funkcjonalnych, regresywnych, retestów)
  • Analiza i określanie przyczyny błędów
  • Komunikacja z analitykami biznesowymi i deweloperami

Narzędzia, których nauczymy Cię używać:

  • Redmine
  • TestRail
  • Oracle SQL Developer
  • Selenium WebDriver
  • Altova XMLSpy
  • Microsoft Viusal Basic for Applications

Benefity
Pracę z nowymi technologiami
Młody i kreatywny zespół
Możliwość zmiany ścieżki kariery
Możliwość rozwoju i awansu
Wdrożenie w Londynie
Szkolenia i warsztaty
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie
Wyjazdy integracyjne
Różnorodne benefity

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy