Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Kartotek Produktów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    VBH Polska Sp. z o.o.

    Międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z 25 letnim doświadczeniem na rynku Polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i zarządzanie kartotekami produktów;
    • Analiza cen produktów;
    • Wprowadzanie danych na podstawie dokumentacji oraz dostępnych materiałów;
    • Dbałość o poprawność opisów produktów i rzetelność cen w systemie;
    • Analiza i przetwarzanie danych;
    • Współpraca i wsparcie działu zamówień.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Sumienność;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach ERP.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę;
    • Pakiet świadczeń medycznych;
    • Premie świąteczne;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”