Oferta pracy

Analityk ds. Kontroli Jakości - HPLC

Adamed Pharma S.A.

  • Piłsudskiego 5, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Piłsudskiego 5

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i dokumentowanie badań z zakresu analizy fizykochemicznej wszystkimi stosowanymi w laboratorium metodami (m.in. parametry fizyczne tabletek, metody spektrofotometryczne, HPLC, GC),

  • Przygotowywanie odczynników ogólnego użytku (m.in. wykonywanie roztworów mianowanych, wskaźników, buforów),

  • Sprawdzanie dokumentacji analitycznej,

  • Wypełnianie i sprawdzanie Certyfikatów badania oraz Świadectw badania,

  • Nadzorowanie przydzielonej aparatury kontrolno-pomiarowej,

  • Uczestniczenie w postępowaniach wyjaśniających OOS/OOT/OOE,

  • Rejestracja prób do badań i „trendowanie” otrzymanych danych.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie z zakresu chemii analitycznej,

  • Wykształcenie wyższe: chemia, farmacja, biotechnologia i pokrewne,

  • Znajomość i doświadczenie w pracy na HPLC,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Premię miesięczną w wysokości 10% wynagrodzenia zasadniczego,

  • Premia za brak absencji i wykonanie planu produkcyjnego (karta lunchowa – 300-600 zł brutto),

  • Dodatkowe 540-720 PLN/rok na wybrane przez Ciebie benefity,

  • Bezpłatny transport pracowniczy (z Pabianic, Łodzi, Zduńskiej Woli i Łasku), parking dla zmotoryzowanych,

  • Bezpłatną opiekę medyczną (możliwość korzystania z pakietu stomatologicznego i rehabilitacji bez limitu),

  • Program Poleceń Pracowniczych - Polecisz znajomego - otrzymasz bonus do 4 000 zł brutto,

  • 50% dofinansowania do obiadów dostarczanych do firmy z restauracji Jubilatka,

  • Dodatkowe świąteczne świadczenia pieniężne, paczki mikołajkowe dla dzieci, spotkania świąteczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Adamed to firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która produkuje około 500 produktów oferowanych pacjentom w ponad 75 krajach na całym świecie. Zatrudnia ponad 2200 pracowników. Od 20 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową.

Adamed współpracuje naukowo z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą. Własność intelektualna firmy jest chroniona prawie 200 patentami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy