Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Kontrolingu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cooper Standard napędza rozwój rewolucyjnych technologii materiałowych, które pozwalają tworzyć przyjazne środowisku rozwiązania i podzespoły motoryzacyjne. Dzięki nam gotowe pojazdy są lżejsze, emitują mniej szkodliwych substancji, zachwycają wzornictwem i charakteryzują się lepszymi osiągami.
    Działamy w 20 krajach i zatrudniamy ponad 32 tysiące osób na całym świecie.

    Dołącz do naszego zespołu!

    LOKALIZACJA

    W dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Bielska-Białej, funkcjonuje nasze Globalne Centrum Usług Biznesowych, wspierające procesy administracyjne na rzecz naszych Spółek zlokalizowanych na całym świecie. Poszukujemy zarówno ambitnych absolwentów rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak i profesjonalistów w swojej dziedzinie, chcących nas wesprzeć swoim doświadczeniem i zdobyć nowe umiejętności.

    Twoje zadania:

    • Praca w zespole zajmującym się harmonizacją oraz obsługą procesów produkcyjnych dla wszystkich fabryk produkcyjnych w Europie;
    • Przeliczanie kosztów produkcyjnych standardowych / aktualnych na potrzeby bieżącego procesu produkcyjnego, forecastu oraz Budżetu w systemie CS SAP;
    • Rozwiązywanie problemów związanych z prawidłowym przeliczaniem kosztów produkcyjnych w systemie CS SAP;
    • Bieżący kontakt i współpraca z lokalnymi zespołami kontrolingów odnośnie szeroko rozumianych procesów produkcyjnych;
    • Aktywny udział w procesie tworzenia forecastu / Budżetu poprzez generowanie i ładowanie danych produkcyjnych do systemu CSPlan;
    • Wsparcie koordynatora działu we wdrażaniu nowych procesów i usprawnianiu procesów już istniejących;
    • Tworzenie raportów i analiz ad hoc odpowiadających na bieżące potrzeby i problemy działu / firmy.

    Oferujemy:

    • Nieformalna atmosfera w biurze
    • Dodatki świąteczne i wakacyjne
    • Dofinansowanie do Karty Multi Sport
    • Opieka medyczna
    • Dogodna lokalizacja

    Nasze oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Zaawansowana znajomość Excela;
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość/finanse);
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków;
    • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy.

    Twoim dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość VBA for Excel;
    • Doświadczenie w działach Finanse/Kontroling w firmie produkcyjnej.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji.

    Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie poniższej zgody w dokumentach aplikacyjnych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska.
    INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

    Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

    Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (dalej: „Dane”) zawartych w Twojej ofercie pracy i innych zebranych w toku procesu rekrutacji jest Cooper Standard Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 77 (43-300 Bielsko-Biała) (dalej: „Administrator”). Podanie Twoich danych było dobrowolne, jednak brak części z nich mógłby skutkować brakiem możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

    Cele i podstawy przetwarzania Twoich Danych

    Twoje Dane przetwarzamy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji, a jeżeli wyraziłeś na to zgodę, również przyszłych procesów rekrutacji na podobne stanowiska.

    Podstawą przetwarzania Twoich Danych jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy, przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach lub dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, Twoja zgoda.

    Twoje Dane będziemy również przetwarzać w celu związanym z potencjalną możliwością zaistnienia sporów pomiędzy Tobą a Administratorem (podstawą prawną ich przetwarzania jest w takim wypadku uzasadniony interes Administratora).

    Twoje zgody (lub część z nich) możesz wycofać w dowolnym momencie - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy przed ich wycofaniem.

    Czas przetwarzania Danych przez Administratora

    Dane przechowywane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub, w zależności od Twojej dodatkowej dobrowolnej zgody, przyszłych rekrutacji lub do czasu wycofania zgody, przy czym zostaną one usunięte w każdym przypadku po roku od ich otrzymania, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu pracy lub kodeksu cywilnego (w każdym przypadku decyduje dłuższy okres przetwarzania).

    Jakie prawa Ci przysługują?

    Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich Danych, w tym prawo do uzyskania kopii tych Danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia ich do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora), prawo sprzeciwu, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Przekazywanie Twoich Danych innym podmiotom

    Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych) oraz zapewniają bieżącą obsługę prawną w tym, w ramach powyższych czynności.

    W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przekazywanie Danych w ramach Grupy Kapitałowej Cooper Standard Twoje Dane mogą zostać przekazane spółkom z tej Grupy, w tym w szczególności spółkom ”Cooper-Standard Automotive Piotrków” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i CSF Poland sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie.

    Przekazywanie Twoich Danych poza EOG

    Twoje Dane możemy wyjątkowo przekazać naszym partnerom przetwarzającym je poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), ale tylko w niezbędnym zakresie, związanym m.in. z przepływem Danych w ramach Grupy Kapitałowej Cooper Standard oraz ze świadczeniem przez tych partnerów na naszą rzecz usług, zwłaszcza informatycznych (np. przechowywania danych w chmurze). Nasi partnerzy mogą przetwarzać dane głównie w Stanach Zjednoczonych (USA). Bezpieczeństwo Twoich Danych Osobowych zapewniają stosowane przez nas zabezpieczenia, m.in. standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską. Staramy się również żeby nasi partnerzy byli objęci programem tzw. Privacy Shield. Przysługuje Ci prawo uzyskania kopii stosowanych przez nas zabezpieczeń.