Oferta pracy

Analityk ds. logistyki i transportu

ROTOMETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, analiza oraz optymalizacja kosztów w obrębie logistyki i transportu,

  • Analiza obszarów związanych z logistyką i transportem,

  • Planowanie usprawnień - analiza ich wpływu na realizacje celów wobec klienta,

  • Tworzenie i dostarczanie codziennych raportów,

  • Prognoza, kontrola i stała weryfikacja kosztów w odniesieniu do aktualnej sytuacji,

  • Tworzenie i odpowiedzialność za realizacje budżetu logistycznego i transportowego,

  • Udział w projektach związanych z rozwojem procesów logistycznych w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek o profilu logistycznym, ekonomicznym lub pokrewnym,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Terminowość, sumienność i dokładność.

To oferujemy

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udziały w nowych projektach,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Bogaty pakiet benefitów w tym możliwość uzyskania dopłaty do dojazdów,

  • Jasno określony zakres obowiązków,

  • Pełnienie ważnej roli w strukturach firmy oraz realizacji jej strategii,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • pikniki rodzinne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy