Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. Logistyki

Limur Spółka z o.o.

7 00010 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Szaniawskiego 5

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz, raportów i prezentacji dla międzynarodowych klientów

  • Analizowanie założonych KPI, współpraca z klientami nad pełniejszym i lepszym wykorzystaniem dostarczanych narzędzi

  • Analiza procesów transportowych, logistycznych i magazynowych klienta

  • Tworzenie nowych narzędzi i rozwiązań umożliwiających cyfryzacje operacji i procesów

  • Utrzymywanie kontaktów i budowane trwałych relacji z klientami,

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy o podobnej charakterystyce

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość procesów logistycznych

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętność organizacji pracy, również pod presją czasu,

  • Umiejętność dostosowywania się do zmieniających okoliczności

  • Umiejętność budowania relacji, współpracy i komunikowania się zarówno ze współpracownikami jak i kontrahentami

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celu

  • Znajomość podstaw programowania będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy innowacyjnych, międzynarodowych projektach

  • Szansę na zdobycie doświadczenia i na szybki rozwój zawodowy

  • Możliwość podróży po świecie

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

  • Niewielki, zżyty zespół i środowisko pracy zorientowane na pracowników

  • Świetną atmosferę pracy

  • Elastyczność czasu pracy (praca w 100% zdalna)

  • Koszyk benefitów pracowniczych do samodzielnego wyboru

  • Indywidualny plan szkoleń zawodowych

O nas

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, specjalizującą się w rozwiązaniach z obszaru zapobiegania stratom w łańcuchu dostaw. Naszym klientom dostarczamy urządzenia wykorzystujące technologie GPS, LoRa, NFC, BLE czy RFID. Urządzenia te są monitorowane w nowoczesnej i rozbudowanej platformie monitoringu naszego autorstwa. Poszukujemy osoby, która pracować będzie na styku naszych działów IT i operacji, tworzyć analizy i raporty, mapować procesy i potrzeby klientów i przekładać je na propozycje narzędzi IT.