Oferta pracy

Analityk ds. Logistyki

Empik S.A.

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie istniejących raportów/analiz/modeli oraz automatyzacja regularnych procesów analitycznych.

  • Tworzenie analiz biznesowych oraz formułowanie wniosków i rekomendacji na ich podstawie wraz z wdrożeniem ich za pomocą odpowiednich do tego narzędzi analitycznych (Power BI, Excel, SQL).

  • Wspieranie procesów podejmowania decyzji w oparciu o rozwój narzędzi i analizę danych.

  • Tworzenie narzędzi do analizy i raportowania produktywności, serwisu, przepływów oraz kluczowych procesów w Łańcuchu Dostaw.

  • Budowanie wiedzy z zakresu zaawansowanej analityki i dzieli się nią z zespołami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (finanse, logistyka, nauki ścisłe);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), języka SQL;

  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych typu PowerBi (mile widziane);

  • Umiejętność pracy w systemach transakcyjnych i analitycznych: WMS, Hurtownia Danych;

  • Wiedza na temat procesów dystrybucyjnych i logistycznych;

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z dużymi zbiorami danych;

  • Dokładność, zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności za dostarczone dane.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Empik S.A.

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując 19 milionów produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość 90 milionów Klientów.

Przewiń do profilu firmy