1. Administratorem Państwa danych osobowych jest SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju 701, 32-015 Kłaj (dalej ADO). 2. W SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected] lub korespondencyjnie na adres: Kłaj 701, 32-015 Kłaj.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. międzynarodowego e-commerce

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa międzynarodowych kont na portalach marketplace pod kątem rozwoju sprzedaży

  • Monitorowanie i analizowanie sprzedaży, rynku, konkurencji

  • Obsługa kampanii marketingowych

  • Optymalizacja treści w serwisach online

  • Weryfikacja poprawności procesu realizowanych zamówień

  • Tworzenie raportów i podsumowań, dotyczących prowadzonych działań

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży e-commerce

  • Wiedza dotycząca zagadnień SEO, SEM i zróżnicowanych form promocji

  • Umiejętność analizy efektów prowadzonych działań, opracowania wniosków i rekomendacji do dalszych działań

  • Znajomość arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel i/lub Google Sheets

  • Wdrażanie nowych rozwiązań w celu podniesienia efektywności platformy e-commerce

  • Współpraca z innymi działami w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek - piątek) lub innych elastycznych formach zatrudnienia

  • Kilka możliwych lokalizacji pracy (Kraków, Skawina, Kłaj) oraz pracę w modelu hybrydowym (na zmianę zdalnie i lokalnie w biurze)

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

  • Miłą atmosferę, otwarta i nowoczesną kulturę pracy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

  • Dostęp do szkoleń adekwatnych do zajmowanego stanowiska

  • Darmowy dostęp do kursów językowych, m.in. z j. angielskiego i j. niemieckiego z native speakerem

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma SPRINGOS, właściciel portali internetowych sportservice.pl oraz shoperly.pl, od ponad dwudziestu lat na rynku jako producent i międzynarodowy dystrybutor artykułów sportowych i rekreacyjnych oraz asortymentu z kategorii dom i ogród.

Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie z pasją!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz do nas dołączyć prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.