Oferta pracy
ZPT-3159

Analityk ds. Modeli Ryzyka

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowa zaawansowanych rozwiązań analitycznych w obszarze Zarządzania Ryzykiem oraz innych obszarach działalności Banku,

  • współtworzenie infrastruktury Data Lake i Sandbox do testowania i wdrażania rozwiązań analitycznych,

  • udział w wypracowywaniu standardów budowy i oceny rozwiązań analitycznych,

  • dostarczanie produktów prac w formule zwinnej (agile) przy bliskiej współpracy z jednostkami odpowiedzialnymi za obszary biznesowe, zarządzanie danymi oraz IT.

Nasze wymagania

  • ukończyłaś/eś studia wyższe (preferowane kierunki: matematyka, metody ilościowe, informatyka, ekonomia),

  • posiadasz doświadczenie w zakresie budowy zaawansowanych rozwiązań analitycznych w sektorze finansowym / telco / FMCG,

  • znasz i stosujesz w pracy techniki uczenia maszynowego,

  • posługujesz się językami programowania (Python / R),

  • jesteś kreatywna/y, lubisz wyzwania i nowe zadania,

  • jesteś samodzielna/y i odpowiedzialna/y, potrafisz wziąć odpowiedzialność za swoją pracę,

  • dodatkowym atutem jest praktyczna wiedza z zakresu baz NoSQL oraz narzędzi ekosystemu Hadoop (Spark, Hive).

To oferujemy

  • pracę w cross-dyscyplinarnej jednostce odpowiedzialnej za rozwój metod i technologii Zaawansowanej Analityki oraz zintegrowane zarządzanie modelami ryzyka,

  • współpracę i wsparcie ekspertów w pracy realizowanej w formule umożliwiającej efektywny transfer wiedzy biznesowej i fachowej,

  • elastyczne kształtowanie swojego rozwoju w oparciu o szeroki zakres realizowanych zadań (wiele obszarów stosowania, techniki modelowania, nowoczesny stos technologiczny, kompetencje miękkie),

  • aktywne uczestnictwo w realizowanej przez Bank Strategii 2022, której filarem jest analityka danych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje