Analityk ds. Oceny Ryzyka Ubezpieczeń Flotowych / Underwriter

UNIQA

  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 10 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

UNIQA

Gdańska 132

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • ocena i akceptacja ryzyka w zakresie ubezpieczeń flotowych

  • tworzenie/modyfikacja produktów w OWU i warunków szczególnych

  • kształtowanie polityki oceny ryzyka i procesów związanych z obsługą ubezpieczeń flotowych

  • badanie zyskowności produktów

  • wsparcie sieci sprzedaży w ocenie ryzyka ubezpieczeń flotowych

  • bieżące analizy dotyczące poziomu sprzedaży, rentowności, oferty

  • współpraca przy opracowywaniu i przygotowywaniu narzędzi systemowych do obsługi ubezpieczeń flotowych obejmujących przygotowanie oferty, analizę ryzyka, taryfikację, polisowanie, obsługę posprzedażową

  • podnoszenie poziomu wiedzy merytorycznej pracowników sieci sprzedaży poprzez prowadzenie szkoleń w formie online i offline dotyczących produktów, obsługi narzędzi oraz nowych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń flotowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, preferowane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

  • bardzo dobra znajomość MS Excel i innych programów MS Office

  • znajomość specyfiki ubezpieczeń komunikacyjnych

  • wysoki poziom zaangażowania i pozytywnego nastawienia do pracy i chęć uczenia się

  • dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów

  • wysoki poziom samodzielności w realizacji zadań

Mile widziane

  • znajomość VBA, Power BI

  • znajomość specyfiki ubezpieczeń flotowych

To oferujemy

  • pracę hybrydową: 2 dni w biurze (poniedziałek i drugi dzień do wyboru przez pracownika), 3 dni praca zdalna

  • udział w projektach poszerzających wiedzę z obszaru procesów obsługi ubezpieczeń (np. projekt projekt związany z budową nowego narzędzia do obsługi ubezpieczeń flotowych, budową panelu wspierającego obsługę klienta dla pośrednika i brokera)

  • możliwość poszerzenia kompetencji merytorycznych poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

  • unikalne warunki przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,

  • wysokie zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne dla Ciebie i Twoich znajomych

  • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe),

  • bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych (etutor) dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy