Oferta pracy

Analityk ds. Ochrony danych/ Asystent DPO

PwC

  • Polna 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

PwC

Polna 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie i ocena procesów przetwarzania danych osobowych oraz związanych z nimi zasów pomocniczych (systemy, procesy, dostawcy, etc.);

  • Przeprowadzanie wywiadów i konsultacji z właścicielami procesów wewnętrznych w celu oceny i sprawdzenia zgodności przetwarzania danych osobowych przez PwC;

  • Przeprowadzanie analiz ryzyka z punktu widzenia ochrony danych i prywatności danych (DPIA);

  • Poszukiwanie rozwiązań, wdrażanie i monitorowanie skutecznych środków technicznych i organizacyjnych w celu zmniejszenia ryzyka;

  • Przekazywanie wymagań prawnych w procesach biznesowych, formułowania zaleceń i zapewnianie działań naprawczych;

  • Prowadzenie rejestrów działań związanych z przetwarzaniem danych i innych niezbędnych dokumentów wykazujących zgodność z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych zgodnie z RODO/ GDPR

  • Współuczestniczenie w tworzeniu i prowadzeniu dokumentów, raportów dotyczących zgodności, prezentacji w celu wykazania zgodności z polityką, standardami i wytycznymi PwC, a także mającymi zastosowanie przepisami;

  • Definiowanie modeli komunikacji w zakresie raportowania zgodności (okresowe formularze zgodności);

  • Działanie jako pośrednik między DPO a komórkami wewnętrznymi (usługami IT i liniami biznesowymi) w procesie implementacji wymogów regulacyjnych do wewnętrznych zasad zarządzania danymi i specyfikacji architektury IT;

  • Utrzymywanie świadomości w zakresie zmian regulacyjnych i zgodności, które mogą wpływać na środowisko bezpieczeństwa PwC;

  • Wspieranie edukacji i szkolenie pracowników PwC, w celu poprawnego rozumienia swoich obowiązków związanych z przestrzeganiem danych osobowych i aspektów prywatności danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - tytuł magistra lub inżyniera (informatyka lub zarządzanie), bezpieczeństwo informacji, zarzadzanie ryzyka);

  • 2 do 5 lat doświadczenia jako analityk biznesowy lub analityk ryzyka, specjalista ds. bezpieczeństwa (pożądana, znajomość normy ISO 27001, zagadnień związanych z analizą ryzyka bezpieczeństwa informacji);

  • Gruntowna wiedza na temat zarządzania danymi i zarządzania informacjami, szczególnie znajomości regulacji w zakresie ochrony danych osobowych,

  • Zainteresowania projektami regulacyjnymi i ochroną danych (zwłaszcza RODO, AML);

  • Umiejętności modelowania procesów (BPM) i przekładania wymagań na specyfikacje procesów;

  • Zdolności analityczne i organizacyjne, szybkiego przyswajania zasad i wewnętrznych standardów PwC dotyczących ochrony danych;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point ) w praktycznym zastosowaniu, a umiejętność wykorzystania narzędzi Google będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość języka angielskiego - stopień komunikatywny;

  • Silne poczucie odpowiedzialności i znajomości zasad zachowania poufności i postępowania z informacjami wrażliwymi;

  • Umiejętności pracy pod presją, zdolności do pracy wielozadaniowej.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet świadczeń socjalnych,

  • Atrakcyjną lokalizację z dogodnym dojazdem do biura,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny oraz kwartalnymi punktami do wykorzystania na - m. in. kartę sportową, bilety do kina, voucher do restauracji, bony zakupowe i wiele innych,

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • swoboda leczenia

  • opieka Buddy'ego

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.