Logo Pracuj.pl

Analityk ds. oferty cenowej usług dodatkowych

Polskie Linie Lotnicze LOTO firmie

  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Wiemy, że sukces przedsiębiorstwa zależy od pracujących w nim ludzi. Dlatego jeżeli chcesz współtworzyć Polskie Linie Lotnicze LOT i mieć realny wpływ na wyniki spółki, biorąc udział w interdyscyplinarnych i ciekawych projektach – zapraszamy do współpracy.

Dołączysz do zespołu zarządzającego polityką cenową oferty produktowej i dowiesz się, w jaki sposób funkcjonuje linia lotnicza przewożąca każdego roku miliony pasażerów.

Będziesz odpowiedzialny za:

• Realizowanie strategii sprzedaży portfolio usług dodatkowych na podległych rynkach,

• Reagowanie na zmiany sytuacji rynkowej, popytu, możliwości przewozowych,

• Proaktywne podejście do kształtowania polityki cenowej w porozumieniu z innymi obszarami Spółki,

• Analizę danych sprzedażowych i wyciąganie na ich podstawie wniosków,

• Inicjowanie działań promocyjnych, wycenę poszczególnych komponentów mających za zadanie zmaksymalizowanie zysku

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, najlepiej na kierunkach analitycznych

• Bardzo dobra znajomość Excela (tabele przestawne to coś, z czym pracujemy na co dzień),

• Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji na podstawie danych,

• Zdolność do wyciągania prawidłowych wniosków przy analizie danych,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację zarówno pisemnie jak i w czasie rozmów (min. B2),

• Umiejętność współpracy wśród osób z różnych zespołów (analityka, biuro produktu, IT, pricing)

• Pasja związana z lotnictwem, chęć pogłębiania swojej wiedzy

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy dla linii lotniczej lub w branży turystycznej,

• Znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus,

• Znajomość potrzeb pasażerów i chęć wprowadzanie udogodnień,

• Doświadczenie w pracy w dziale pricingu bądź marketingu produktowego

To oferujemy

• Dostęp do unikalnej wiedzy, której nie da się zdobyć pracując w innym miejscu,

• Poczucie, że praca którą wykonujesz ma znaczenie – będziesz odpowiadać za rynki przynoszące znaczne przychody,

• Możliwość korzystania z innowacyjnych narzędzi zarządzania ofertą

• Dostęp do biletów pracowniczych na połączenia liniami LOT oraz innymi liniami lotniczymi dla Ciebie, Twojej rodziny oraz znajomych,

• Poczucie, że „młody i dynamiczny zespół” to nie tylko reklamowe hasło, a codzienność w której się obracamy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Analityk ds. oferty cenowej usług dodatkowych, Komitetu Obrony Robotników 43, Włochy, Warszawa