Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Operacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marsh & McLennan Companies (MMC) is a global professional services firm offering clients advice and solutions in the areas of risk, strategy and people. Marsh is a leader in insurance broking and risk management; Guy Carpenter is a leader in providing risk and reinsurance intermediary services; Mercer is a leader in talent, health, retirement and investment consulting; and Oliver Wyman is a leader in management consulting.

    W związku z dynamiczny rozwojem w obszarze usług IProcurement, MMC Group Services (zespół European Business Support Center) poszukuje kandydatów na stanowisko:
    (zespół IProcurement, biuro w Warszawie)

     OPIS STANOWISKA:

    • Wprowadzanie zamówień do bazy zakupowej, tworzenie danych dostawców zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
    • Procesowanie i sprawdzanie zamówień, faktur oraz innych dokumentów w ramach procesu IProcurement
    • Współpraca z pracownikami firmy w sprawach związanych z procesem zakupowym
    • Przygotowywanie raportów z systemu
    • Współpraca z działem finansowym oraz zespołem płatności w Indiach

    OCZEKIWANIA:

    • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Wyższe wykształcenie
    • Zdolności analityczne
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
    • Samodzielność, dokładność, terminowość i staranność w wykonywaniu obowiązków
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Teoretyczna i / lub praktyczna znajomość pojęć z zakresu rachunkowości i klasyfikacji kosztów oraz zasad ich ewidencji będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi procesów zakupowych będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta Lunch, dofinansowanie do kursów językowych)
    • Pracę w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w centrum Warszawy (okolice Ronda Daszyńskiego)
    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji oraz przesłanie CV w języku angielskim.
    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn.. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MMC Group Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838), przy Prostej 68. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”