Oferta pracy

Analityk ds. Optymalizacji Konwersji Online

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Badania usability, customer experience strony oraz wdrażanych funkcjonalności.

  • Prowadzenie testów a/b/n od fazy koncepcji do wdrożenia na podstawie badań.

  • Optymalizacja współczynnika konwersji dla procesów sprzedażowych na stronie play.pl.

  • Analityka strony play.pl  (ścieżki klientów, procesy, konwersja).

  • Prowadzenie projektów dotyczących personalizacji na play.pl.

Nasze wymagania

  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi testowania A/B oraz usability i metodologii testów.

  • Masz 2 - 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (analiza, optymalizacja konwersji).

  • Potrafisz wyciągać wnioski z dużej ilości danych, prezentować je i na ich podstawie rekomendować dalsze działania.

  • Posiadasz wiedzę z zakresu UX.

  • Znasz i umiesz korzystać z narzędzi analityki webowej.

  • Jesteś komunikatywny, kreatywny i potrafisz wychodzić z inicjatywą.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia

  • Praca hybrydowa (office + home office)

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Dodatkowy benefit świąteczny

Dlaczego my?

Praca na dużych wolumenach danych digital i sprzedażowych.

Dostęp do popularnych narzędzi analitycznych.

Masz realny wpływ na wprowadzanie zmian na portalu.

Możliwość realizacji swoich pomysłów.

Cykliczne wspólne śniadania.

Przewiń do profilu firmy