Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. optymalizacji procesów i kosztów produkcji

Terravita Spółka z o.o.O firmie

Terravita Spółka z o.o.

Szarych Szeregów 48

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i analiza kosztów procesów produkcyjnych

  • Mapowanie i kontrola funkcjonujących procesów produkcyjnych pod kątem efektywności ekonomicznej oraz rekomendacja usprawnień

  • Okresowa analiza i wycena kosztów wytworzenia

  • Bieżący nadzór nad KPI na produkcji, tworzenie nowych raportów, automatyzacja procesu raportowania

  • Udział we wdrożeniu nowych narzędzi raportowych oraz systemu ERP w zakresie modułów produkcyjnego i magazynowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne)

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej związane z analizą i optymalizacją procesów produkcyjnych (mile widziana branża przetwórstwa spożywczego)

  • Umiejętności analityczne, doświadczenie w budowaniu raportów i dashboardów KPI

  • Doświadczenie z jednym lub kilkoma systemami ERP ( SAP, Dynamics AX, Comarch XL, Infor M3 inne)

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (Power Query, Power Pivot)

  • Mile widziana znajomość SQL i BI (Power BI lub Tableau, SQL Server)

  • Mile widziane doświadczenie przy wdrażaniu systemu ERP w organizacji

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w firmie o długoletniej tradycji.

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wsparcie we wdrożeniu do pracy

  • pracę w systemie zmianowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Przewiń do profilu firmy