Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. Planowania

Groupe CAT

7 5008 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Groupe CAT

Stanisława Moniuszki 7

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz wydajności (capacity analysis, 4 weeks rolling) per dostawca, w zakresie transportu, magazynowania, usług, dystrybucji, w tym konkretnych operacji (uruchomienia, plany komunikacji, itp.)

  • Przygotowywanie analiz i symulacji poziomu saturacji głównych centrów dystrybucyjnych wraz z identyfikacją ryzyka.

  • W przypadku problemów z dostępnością lub wydajnością transportu szuka nowych rozwiązań

  • Dokonywanie oceny ekonomicznej wpływu nowych rozwiązań (capacity solutions) i przedstawianie klientowi analizy techniczno-ekonomiczne

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i koordynacja projektów

  • Przygotowywane raportów na potrzeby klienta i zarządu

  • Optymalizacja alokacji wolumenów dla poszczególnych operatorów logistycznych

  • Współpraca z klientem w zakresie planowanych zmian i monitorowanie osiągnięcia wyznaczonych celów

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie transportu lub logistyki

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (prosimy o przesłanie CV w języku angielskim)

  • Bardzo dobra znajomość pakietów MS Office w tym Excel na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość programu Power BI, Python będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku logistyki pojazdów

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • udział w projektach międzynarodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • świadczenia z ZFŚS

Groupe CAT

Przewiń do profilu firmy