Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. Planowania krótkoterminowego

Groupe CAT

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

W ramach obsługi znaczącego klienta firmy uczestniczy w planowaniu krótkoterminowym (horyzont czasowy poniżej 5 tygodni).

Główne zadania osoby na tym stanowisku:

• Wykonuje analizy wydajności (capacity analysis, 4 weeks rolling) per dostawca, w zakresie transportu, magazynowania, usług, dystrybucji, w tym konkretnych operacji (uruchomienia, plany komunikacji, itp.) oraz identyfikuje ryzyka związanego z uzyskaniem oczekiwanej wydajności

• Opracowuje tygodniowe plany transportu biorąc pod uwagę plany produkcyjne i sprzedażowe; informuje o tym partnerów logistycznych

• Przygotowuje analizy i symulacje poziomu saturacji głównych centrów dystrybucyjnych, identyfikuje ryzyka.

• W przypadku problemów z dostępnością lub wydajnością transportu szuka nowych rozwiązań

• Dokonuje oceny ekonomicznej wpływu nowych rozwiązań (capacity solutions) i przedstawia klientowi analizy techniczno-ekonomiczne

• Wdraża nowe rozwiązania, koordynuje działania wszystkich zaangażowanych we wdrożenia stron

• Przygotowuje raporty dla klienta jak i na potrzeby wewnętrzne

• Wspiera zespół operacyjny w przygotowaniu cotygodniowych i miesięcznych spotkań z dostawcami transportowymi i klientami

• Optymalizuje alokację wolumenów dla poszczególnych operatorów logistycznych

• Współpracuje z klientem w zakresie planowanych zmian i monitoruje osiąganie wyznaczonych celów

• Zapewnia, we współpracy z kierownictwem planowania i operacji, że odpowiedni poziom potrzeb transportowych jest właściwie zaplanowany i realizowany przez partnerów transportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie transportu lub logistyki

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (prosimy o przesłanie CV w języku angielskim)

  • Umiejętność antycypowania i pracy w sytuacjach kryzysowych

  • Umiejętność organizacji pracy, planowania i przewidywania (antycypowania)

  • Umiejętność analizy

  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Ukierunkowanie na realizację celów

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętności komunikacji interpersonalnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku logistyki pojazdów

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • udział w projektach międzynarodowych

Groupe CAT

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji

  • wstępna selekcja otrzymanych dokumentów aplikacyjnych (Prosimy o przesłanie CV w JĘZYKU ANGIELSKIM)

  • wywiad kompetencyjny prowadzony przez menedżera rekrutującego I przedstawiciela HR

  • praktyczne testy sprawdzające kompetencje i testy językowe

  • spotkanie z managerem zespołu

  • decyzja rekrutacyjna