Specjalista ds. Planowania Retail

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Azymutalna 11

Matarnia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowaniu planów sprzedaży i dostaw oraz kontrola ich realizacji,

  • planowanie asortymentu w dedykowanym obszarze,

  • zarzadzanie wyprzedażą i poziomami przecen produktów,

  • analiza danych raportów sprzedaży/zapasu/dostaw produktów, w celu identyfikacji szans i zagrożeń,

  • przygotowywanie raportów oraz analiz z obszaru sprzedaży oraz łańcucha dostaw,

  • rozwój narzędzi analitycznych i raportowych,

  • prowadzenie i nadzorowanie baz danych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowiskach związanych z analizami i planowaniem,

  • doświadczenie w przygotowaniu zestawień i raportów,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • znajomość VBA,

  • umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • znajomość Power BI, Power Pivot i Power Query,

  • doświadczenie w branży retail w obszarze zakupów/planowania/zarządzania produktem.

To oferujemy

  • atmosferę jak w "home"

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm z branży home decor w kraju,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły, którzy chętnie dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem,

  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,

  • dobrze skomunikowaną lokalizację – znajdujemy się kilka minut od stacji PKM Port Lotniczy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Bezapelacyjny lider w branży wnętrzarskiej w Polsce

Biznes lokalny założony i prowadzony przez rodzinę

Kreatywni ludzie, którzy pracują nad ciekawym asortymentem

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy