Oferta pracy

Analityk ds. Planowania Zakupów

Dealz Poland Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie optymalnego poziomu zakupów poprzez analizę historyczną oraz w oparciu o bieżącą sytuację rynkową

  • Monitorowanie oraz zapewnienie realizacji dostaw przez dostawców zgodnie z założonymi wskaźnikami

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów, zgodnych z założonymi celami sprzedażowymi

  • Efektywne zarządzanie zapasem magazynowym zgodnie z założonymi celami

  • Bieżące prowadzenie analiz oraz przygotowywanie raportów

  • Ścisła współpraca ze sklepami Dealz oraz innymi działami firmy

Podział czasu pracy
50%

praca zdalna

50%

praca z biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ścisłe)

  • Zdolności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

  • Umiejętności podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu

  • Dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimalnym B2 (w mowie i w piśmie)

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Stabilność zatrudnienia

  • Korzystne warunki wynagradzania

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dobrze wyposażone biuro w centrum Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy