Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. Podatków i Sprawozdawczości Statutowej

PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.oO firmie

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

W związku z rozwojem binzesu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie podatku VAT i CIT, przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT-UE, JPK, V7M, korekt VAT-7, JPK), miesięcznych i rocznych deklaracji CIT; deklaracji w zakresie podatków i opłat lokalnych a także sprawozdań statystycznych do GUS oraz raportowanie do NBP,
  • Przygotowywanie danych do procesu sprawozdawczości podatkowej, w tym kalkulację opłaty cukrowej „sugar tax”,
  • Przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzenia miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych wg standardów polskich,
  • Przygotowywanie danych do sporządzenia rocznych sprawozdań o stosowanych terminach zapłaty w transakcjach handlowych w zakresie ograniczenia zatorów płatniczych,
  • Opracowywanie danych niezbędnych do zapewnienia poprawności raportów i sprawozdań w zakresie podatkowym na potrzeby Centrali Spółki,
  • Wsparcie w przygotowaniu polityki cen transferowych,
  • Wsparcie w dostosowywaniu systemów księgowych i procedur wewnętrznych do zmieniających się przepisów prawa,
  • Uczestniczenie w pracach podczas badania sprawozdań finansowych przez Audytora,
  • Uczestniczenie w kontrolach/czynnościach sprawdzających przeprowadzanych przez Urzędy Skarbowe,
  • Praca w systemie SAP/Oracle.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub prawniczego i co najmniej 3-letniego doświadczenie w zakresie podatków,
  • Znajomości zasad rachunkowości wg standardów polskich oraz przepisów prawa podatkowego,
  • Dobrej znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Dobrej znajomość systemu MS Office (Excel),
  • Umiejętności podejmowania decyzji,
  • Umiejętności współpracy i łatwości w komunikacji z innymi funkcjami,
  • Zdolności planowania krótko- i długookresowego.

Na tym stanowisku możemy zaproponować Ci:

  • Pracę w zgranym, wspierającym zespole z możliwością dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PPE, ubezpieczenie na życie).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
„Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.

Poszukujemy pracownika do Zespołu Podatków i Sprawozdawczości Statutowej na stanowisko Analityka. Głównymi obowiązkami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przygotowanie kalkulacji i uzgodnień w zakresie podatków: dochodowego, VAT oraz podatków lokalnych jak również przygotowanie sprawozdań finansowych i kalkulację opłaty cukrowej „sugar tax”.

Ogłoszenie archiwalne