Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. podatków i sprawozdawczości statutowej

Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami UoR,

  • Przygotowywanie kalkulacji CIT (bieżący i odroczony), w tym weryfikacja transakcji gospodarczych i przygotowywanie zeznań CIT-8,

  • Analiza transakcji z podmiotami powiązanymi i udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych,

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych z tytułu WHT, w tym weryfikacja kontrahentów oraz przygotowywanie deklaracji CIT-10Z oraz IFT-2R,

  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportowania wewnątrzgrupowego,

  • Uczestniczenie w pracach podczas badania sprawozdań finansowych przez Audytora,

  • Uczestniczenie w kontrolach przeprowadzanych przez Urzędy Skarbowe,

  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi w celu rozwiązywania problemów i wątpliwości dotyczących kwestii związanych z rozliczeniami podatkowymi.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,

  • Praktyczne doświadczenia w pracy z systemami ERP (SAP preferowany, ale nie wymagany),

  • Dobra znajomość Excela (co najmniej na poziomie vlookup, pivot),

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętności analityczne,

  • Znajomości zasad rachunkowości wg standardów polskich oraz dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju i szkoleń.

  • Poznanie specyfiki kilku spółek, dzięki czemu praca Ci się nie znudzi!

  • Dobra atmosfera w zespole, który zna się na tym, co robi i jest zaangażowany.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy