Oferta pracy

Analityk ds. procesowania wniosków i oceny zabezpieczeń

Santander Bank PolskaO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywnie uczestniczyć w procesie obsługi wniosków o kredyty hipoteczny pozyskiwanych z zewnętrznych kanałów sprzedaży

  • analizować wartość i jakość zabezpieczeń ustanawianych na nieruchomościach o przeznaczeniu mieszkaniowym

  • analizować transakcje, źródła dochodów oraz zabezpieczeń w zakresie szczegółowego badania wymaganej dokumentacji

  • współpracować z innymi zespołami wewnątrz jednostki oraz innymi jednostkami w banku

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą kredytów hipotecznych

  • posiadasz doświadczenie w zakresie analizy dokumentacji kredytowej

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

  • lubisz ambitne wyzwania

  • lubisz się uczyć i stale pracować nad rozwojem swoich kwalifikacji

  • nie boisz się pracy pod presją czasu

  • cenisz sobie pracę zespołową

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny,

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje,

  • prywatną opiekę zdrowotną,,

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

  • stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje