tpay

Analityk biznesowy

tpayO firmie

  • plac Andersa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

tpay

plac Andersa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • badanie potrzeb i konfrontowanie ich z obecnym stanem systemów,

  • bliskia współpraca z zarządem, managementem i zespołem IT,

  • analiza wymagań biznesowych i systemowych,

  • opisywanie wymagań biznesowych,

  • koordynacja i nadzorowanie prac projektowych,

  • dbanie i utrzymywanie aktualnej dokumentacji,

  • tworzenie dokumentacji projektowej lub funkcjonalnej,

  • bieżąca współpraca z IT oraz jednostkami biznesowymi,

  • rozwój istniejących funkcjonalności.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w roli analityka biznesowego w produktach finansowych,

  • bardzo dobra znajomość brany płatności elektronicznych,

  • dotychczasowa bliska współpraca z zespołami IT oraz biznesem,

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji funkcjonalnej i systemowej,,

  • umiejętność dokonania rzeczowej analizy aktualnego stanu rzeczy oraz dokonania rekomendacji do zmian w porozumieniu z zespołem,

  • kompetencje komunikacji interpersonalnej zarówno ze światem IT jak i z biznesem,

  • znajomość języka angielskiego min na poziomie B1.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B,

  • na kontrakcie B2B 25 dni wolnych od świadczenie usług,

  • elastyczne podejście do miejsca pracy:biuro w ścisłym centrum Poznania, model hybrydowy lub praca zdalna w 100%,

  • elastyczne godziny pracy,

  • budżet szkoleniowy,

  • kartę Multisport,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • ubezpieczenie na życie,

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,

  • regularne imprezy integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop, monitory, akcesoria czy telefon,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie i stabilnie rozwijającej się firmie z branży fintech i e-commerce,

  • sprawny proces rekrutacyjny (1,5 tyg.): spotkanie online z rekruterem (ok. 30 min), zdalne spotkanie z Head of Product (~1h)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

tpay

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online. Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nad naszymi produktami gwarantuje bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout, by upraszczać zakupy w sieci do minimum. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów.

Znasz nas od dawna. Jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay. Wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak MediaExpert, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade czy Glodny.pl.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje