Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Rachunkowości Ubezpieczeniowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Analityk ds. rachunkowości ubezpieczeniowej
    Warszawa 33247/001

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka ds. rachukowości ubezpieczeniowej. Doświadczenie w obszarze analizy, kontrolingu lub rachunkowości jest warunkiem koniecznym.

    Znajomość MS Excel - warunek konieczny

    Zanjomość SQL, i Access mile widziane

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa zatrudniająca na świecie ponad 25 000 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem w Europie, do oddziału spółki w Polsce dedykowanego do obsługi ubezpieczeń na życie, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka ds. Rachunkowości Ubezpieczeniowej w Warszawie.

    Opis stanowiska

    • Współpraca przy weryfikacji danych, sporządzanie niezbędnych analiz oraz raportów,
    • Optymalizacja procesu uzgodnienia księgi głównej i ksiąg pomocniczych,
    • Udział w definiowaniu wymagań analitycznych do systemów pomocniczych,
    • Parametryzacja podstawowych funkcjonalności systemu finansowego (zmiany w Planie Kont, typach dokumentów, kategorii, administracja modułami),
    • Identyfikacja i implementacja usprawnień jakościowych i procesowych związanych z realizacją zadań,
    • Przygotowywanie narzędzi analitycznych np. arkuszy, makr usprawniających procesy,
    • Wsparcie pozostałych członków Zespołu Rachunkowości Ubezpieczeniowej w codziennych zadaniach.

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia, zarządzanie finansami, analiza danych.
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości, controllingu lub analizach w spółkach z sektora instytucji finansowych - warunek konieczny.
    • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,
    • Praktyczna znajomość wykorzystania narzędzi analitycznych,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
    • Znajomość MS Access, OTBI, BI Publisher, SmartView, Financial Reporting Studio oraz SQL będzie dodatkowym atutem
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
    • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność.

    Oferujemy

    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Udział w ciekawych projektach na styku finansów i IT
    • Bogaty pakiet szkoleń rozwojowych i merytorycznych

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców