Logo Pracuj.pl

Analityk ds. raportowania danych

HYBRID POPLAR sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
5 000–10 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

HYBRID POPLAR sp. z o.o.

Ksawerów 3

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Bigglo.pl szuka Analityczki/Analityka Biznesowego do codziennej pomocy w :

- Tworzeniu zapytań SQL przy pomocy BigQuery - narzędzia analitycznego Google Cloud Platform.

- Analizowaniu potrzeb klienta pod kątem późniejszego tworzenia zmaterializowanych widoków danych w Hurtowni Danych BigQuery.

- Tworzeniu innych, prostych analiz ad-hoc na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne.

- Tworzeniu dokumentacji biznesowych na potrzeby zewnętrzne oraz wewnętrzne

Opcjonalnie dla stanowiska Regular:

- Pisania Skryptów Python pobierających dane z API

- Tworzenia funkcji oraz procedur przy użyciu SQL

- Tworzenia modeli ML przy użyciu BQ ML i/lub Tensorflow

Nasze wymagania

Idealny kandydat to osoba głodna wiedzy, lubiąca się uczyć i rozwijać swoje umiejętności. Jako, że jest to stanowisko analityczne osoba ta powinna lubić pracować z liczbami i być dociekliwa odnoście powierzonych zadań.

Dodatkowo na tym stanowisku niezbędne będę poniższe umiejętności:

Zaawansowany SQL

Umiejętność zarządzania czasem oraz swoimi zadaniami

Wysoki poziom komunikacji werbalnej oraz pisemnej w języku polskim (krótko, zwięźle i na temat)

Oraz mile widziane będzie dodatkowo doświadczenie z :

BigQuery

Python

Google Sheets/Docs/Slides

Google Analytics

Google / Looker Studio, Looker lub inne narzędzie do wizualizacji danych

Zaawansowany Angielski

Miro Board

To oferujemy

Luźna atmosfera - praca jest w pełni zdalna umożliwiająca Tobie elastyczność wyboru czasu pracy - Dla nas liczy się rezultat oraz wyniki a nie to ile czasu poświęcasz na ich wykonanie.

Udział w innowacyjnych projektach analitycznych w środowisku Google Cloud dla firm z całego świata.

Jesteśmy bardzo małą i szybko rozwijającą się firmą - dla pracowitych i zdolnych ludzi oznacza to możliwość szybkiego objęcia stanowisk decyzyjnych.

Chętnym opłacamy certyfikowanie z obszaru Google Cloud.

Zapraszamy również osoby certyfikowane - w tym przypadku widełki podane w ogłoszeniu nie będą brane pod uwagę - a wartość wynagrodzenia ustalimy indywidualnie.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Bigglo.pl jest firmą świadczącą usługi analityczne w chmurze Google Cloud.

Na co dzień dla firm z całego świata tworzymy :

- Hurtownie Danych

- Procesy ETL/ELT

- Zaawansowane narzędzia Business Intelligence umożliwiające analizę danych z wielu źródeł w jednym miejscu.

- Inne szeroko pojęte usługi analityczne dla branż eCom, Digital, Startupów Saas oraz innych modeli biznesowych działających w Google Cloud.

Pomimo, że obecnie jesteśmy małą firmą mamy aspirację aby stać się jedną z czołowych firm konsultingowych chmury Google w zakresie szeroko pojętej analityki.

Analityk ds. raportowania danych, Ksawerów 3, Mokotów, Warszawa